Startovka kategorie                                               9.6.2016 13:18:30
                                         
===ČSOS-OPI=================================Orientační sporty Písek===
 
 
Startovka kategorie: D10         1.8km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mácová Stepánka          Cirkus Cakovice      81C0650   2088190   5.00         
  2 Prílepková Radka         vebr-sport           VTA0651 C 2025203   8.00         
  3 Kotková Adéla            OB Rícany            RIC0655 C 2049632  11.00         
          
 
Startovka kategorie: D12         2.2km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pecková Tereza           VSTJ Ekonom Praha    EKP0551 C   51600  11.00         
  2 Pekarová Nela            vebr-sport           VTA0552 C 2025211  14.00         
  3 Teringlová Vendula       OB Ceské Budejovice  VCB0451 C  232975  17.00         
  4 Sevcíková Eliska         SKP Ceské Budejovice PCB0451 C   53727  20.00         
  5 Balková Markéta          Orientacni sporty Pi OPI0450 C 2064780  23.00         
  6 Kosobudová Anna          vebr-sport           VTA0551 B 7208086  26.00         
      
 
Startovka kategorie: D14         3.8km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Stindlová Klárka         OOB TJ Sokol Kremze  KRE0251 C          28.00         
  2 Prílepková Jana          vebr-sport           VTA0353 C          31.00         
  3 Mrázová Katerina         Neregistrovani       NNN                34.00         
  4 Kosobudová Katerina      vebr-sport           VTA0253 B 7208091  37.00         
  5 Sládecková Barbora       OB Rícany            RIC0250 C  448934  40.00         
  6 Aujezdecká Magdaléna     vebr-sport           VTA0258 C 2025219  43.00         
  7 Safarikova Lucie         Orientacni sporty Pi OPI0350 C 439103   46.00         
  8 Príbenská Barbora        vebr-sport           VTA0255 C 7207499  49.00         
          
 
Startovka kategorie: D16         4.0km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Körnerová Emma           Orientacni sporty Pi OPI0050 C 2064771  18.00         
  2 Ash Kristina             OC Ceské Budejovice  OCB0051 C  410400  21.00         
  3 Procházková Tereza       Orientacni sporty Pi OPI0150 C 2064773  24.00         
  4 Stráchalová Diana        OOB TJ Sokol Kremze  KRE0150 B   51418  27.00         
  5 Brousilová Katerina      Orientacni sporty Pi OPI0153 C 2064776  30.00         
  6 Svobodová Anna           SK Kotnov Tábor      KTA0151 B  682635  33.00         
  7 Svátová Barbora          Orientacni sporty Pi OPI0155 C 2088146  36.00         
  8 Rudová Anna              vebr-sport           VTA0051 C 7208097  39.00         
  9 Heczková Rachel          Orientacni sporty Pi OPI0154 C 2064777  42.00         
 10 Sevcíková Katerina       SKP Ceské Budejovice PCB0151 C  434588  45.00         
 11 Janovská Gabriela        Orientacni sporty Pi OPI0051 C 2064772  48.00         
        
 
Startovka kategorie: D18         5.2km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Svobodová Jana           SK Kotnov Tábor      KTA9951 B  682657  19.00         
  2 Nováková Katerina        OOB TJ Sokol Kremze  KRE0052 B  428714  22.00         
       
 
Startovka kategorie: D21         6.6km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Silovská Hana            VSTJ Ekonom Praha    EKP8459 C 7207027   1.00         
  2 Chumová Jana             OOB Slavia Praha     SLP7451 C   51354   4.00         
  3 Voleská Alice            Neregistrovani       NNN1980   2051530   7.00         
  4 Kálalová Tereza          Zizkovsky Tygri      79X8600            10.00         
  5 Teringlová Martina       OB Ceské Budejovice  VCB7851 C   52113  13.00         
         
 
Startovka kategorie: D21K        5.2km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jarosová Klára           KOB Dobrichovice     DCE7950 C  416316   1.00         
  2 Gottfriedová Adéla       OB Ceské Budejovice  VCB9755 C  426398   4.00         
  3 Machácková Tereza        Neregistrovani       NNN1994             7.00         
  4 Vakant                                                           10.00         
  5 Ademoská Ariana          Neregistrovani       NNN1996            13.00         
       
 
Startovka kategorie: D35         5.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sobotková Lenka          Orientacni sporty Pi OPI1974            23.00         
  2 Brabencová Alena         SOBSA                SOB7150 C  887945  26.00         
  3 Kosobudová Lenka         SK Kotnov Tábor      KTA7351 C 7208099  29.00         
  4 Simerková Olga           SK Praga             PGP7551 C  682094  32.00         
  5 Mácová Martina           Cirkus Cakovice      81C0050   1400418  35.00         
  6 Srámková Iva             OB Rícany            RIC7251 C 2035141  38.00         
  7 Nováková Alena           OOB TJ Sokol Kremze  KRE7450 C   51420  41.00         
  8 Pelcová Pavla            OB Strakonice        CST7454 C    7749  44.00         
  9 Rozková Petra            OB Rícany            RIC7575 C  428270  47.00         
 10 Rydlová Jana             OB Vizovice          VIC7752 C  426333  50.00         
 11 Veselá Eva               OB Ceské Budejovice  VCB7853 C          53.00         
          
 
Startovka kategorie: D45         5.2km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Procházková Miluse       KOB Dobrichovice     DCE5450 C 1954721  31.00         
  2 Ledvinová Jana           Amateri              66C6350            34.00         
  3 Svobodová Martina        SK Kotnov Tábor      KTA7151 C 9101708  37.00         
  4 Kavková Dana             OK Sparta Praha      SCP6150 C  446418  40.00         
  5 Kovarícková Darja        OOB TJ Sokol Kremze  KRE6352 C   51413  43.00         
  6 Hejzlarová Vladimíra     OB Ceské Budejovice  VCB5651 C   53725  46.00         
  7 Hudecková Helena         SK Kotnov Tábor      KTA6951 C 9101705  49.00         
  8 Pecková Ivana            VSTJ Ekonom Praha    EKP6252 C   51601  52.00         
  9 Troupová Vladena         OOB TJ Sokol Kremze  KRE6351 C   51412  55.00         
 10 Gottfriedová Marcela     OB Ceské Budejovice  VCB7055 C  426396  58.00         
 11 Zemanová Alena           SK Kotnov Tábor      KTA6351 C  232359  61.00     
 12 Krotilová Magdaléna      Bajecne zeny v OB    BZP7150   2092416  64.00
          
 
Startovka kategorie: D55         3.5km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mrázová Pavla            KOB Dobrichovice     DCE5550 C    7868  53.00         
  2 Kujanová Martina         Bajecne zeny v orien BZP5850 C  301647  56.00         
  3 Zavadilová Nada          OK Sparta Praha      SCP5450 C  336750  59.00         
     
 
Startovka kategorie: D65         3.5km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hudecková Alena          SK Kotnov Tábor      KTA4351 C  416338  36.00         
  2 Mateju Ladislava         Slovan Praha         UVP4750 C    7999  39.00         
  3 Boucková Ludmila         OC Ceské Budejovice  OCB4351 C   51432  42.00         
        
 
Startovka kategorie: DF          1.7km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mácová Natálie           Cirkus Cakovice      81C0750   2088194   4.00         
  2 Dolezelová Vendula       SK Kotnov Tábor      KTA0751 C    5296   7.00         
  3 Maresová Karolína        Tesil Milevsko       MIL0750 C  682109  10.00         
          
 
Startovka kategorie: H10         1.8km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Sobotka Ivo              Orientacni sporty Pi OPI0600 C          23.00         
  2 Simerka Ondrej           SK Praga             PGP0800 C 2067935  26.00         
  3 Pelc Tadeás              OB Strakonice        CST0601 C   51330  29.00         
  4 Hlubucek Jakub           OB Rícany            RIC0600 C 2069054  32.00         
  5 Svoboda Jan              SK Kotnov Tábor      KTA0701 C 2025214  35.00         
  6 Kuc David                OK Sparta Praha      SCP0600 C 1007532  38.00         
  7 Husák Ondrej             SKOB Slany           SLA0600 C 2067945  41.00         
  8 Teringl Vojtech          OB Ceské Budejovice  VCB0702 C  232980  44.00         
         
 
Startovka kategorie: H12         2.6km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Velát Vojtech            Orientacni sporty Pi OPI0400 C 2088153  27.00         
  2 Rozek Vojtech            OB Rícany            RIC0501 C  301644  30.00         
  3 Kuc Radim                OK Sparta Praha      SCP0400 C  682668  33.00         
  4 Zalud Jan                vebr-sport           VTA0401 C 7207492  36.00         
  5 Pelc Matyás              OB Strakonice        CST0401 C  436432  39.00         
  6 Sládecek Matej           OB Rícany            RIC0506 C 2069068  42.00         
      
 
Startovka kategorie: H14         4.3km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikulás Jirí             OB Ceské Budejovice  VCB0303 C           2.00         
  2 Novák Jakub              OOB TJ Sokol Kremze  KRE0201 B  428715   5.00         
  3 Rozek Vilém              OB Rícany            RIC0301 B 9200525   8.00         
  4 Sobotka Radim            Orientacni sporty Pi OPI0300 C          11.00         
  5 Kouba Marek              vebr-sport           VTA                14.00         
  6 Psenicka Krystof         OOB TJ Sokol Kremze  KRE0301 C          17.00         
        
 
Startovka kategorie: H16         5.2km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikulás Jan              OB Ceské Budejovice  VCB0103 C           0.00         
  2 Vakant                                                            3.00         
  3 Gottfried Adam           OB Ceské Budejovice  VCB0005 C  426392   6.00         
        
 
Startovka kategorie: H21        10.0km    0m 19k 
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Rozek David              OB Rícany            RIC7403 C 1111550  10.00         
  2 Bican Dominik            Orientacni sporty Pi OPI8600 C          13.00         
  3 Prikryl Petr             SK Zabovresky Brno   ZBM6708 C 7030567  16.00         
  4 Cerny Ondrej             VSTJ Ekonom Praha    EKP8511 C 7205000  19.00         
  5 Hejzlar Josef            OB Ceské Budejovice  VCB5601 C   53728  22.00         
  6 Sindelár Petr            Neregistrovani       NNN1989            25.00         
  7 Kouba Pavel              Pisek neregistrovaní 53X8400            28.00         
  8 Kálal Tomás              Zizkovsky Tygri      79X8500            31.00         
  9 Novák Radek              OOB TJ Sokol Prazák  PVD9601 C  207869  34.00         
 10 Bucek Ondrej             Neregistrovani       NNN8002            37.00         
 11 Hulec Jakub              OB Kasperské Hory    KSH8401 C 7200585  40.00         
 12 Vébr Jirí                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C  515484  43.00         
 13 Klimes Petr              OOB TJ Sokol Kremze  KRE7701 C  682673  46.00         
 14 Borovicka Tomás          VSK CVUT Fakulta Sta FSP9801 B  888614  49.00         
 15 Teringl Radek            OB Ceské Budejovice  VCB6502 C    8044  52.00         
 16 Beniska Josef            Neregistrovani       NNN8001            55.00         
 17 Vakant                                                           58.00         
 18 Vakant                                                           61.00         
 19 Vakant                                                           64.00         
 20 Volesky Leos             Neregistrovani       NNN1979   2049553  67.00         
 
Startovka kategorie: H21K        6.0km    0m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Majer Vítek              SKP Ceské Budejovice PCB8301 C 2073713   2.00         
  2 Machac Jan               Neregistrovani       NNN1997             5.00         
  3 Hartman Ales             USK Praha            VSP6506 C   51620   8.00         
       
 
Startovka kategorie: H35         7.4km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Herink Jaroslav          Pisek neregistrovaní 53X7800            25.00         
  2 Ruda Petr                vebr-sport           VTA7301 C 7208092  28.00         
  3 Sevcík Marek             SKP Ceské Budejovice PCB6701 C 7200379  31.00         
  4 Vána Richard             Václavkovi           1BX7200            34.00         
  5 Mares Ladislav           Tesil Milevsko       MIL7202 C    8695  37.00         
  6 Procházka Antonín        KOB Dobrichovice     DCE5500 C 1955315  40.00         
  7 Sládecek Petr            OB Rícany            RIC7702 C  448937  43.00         
  8 Srámek Petr              OB Rícany            RIC6905 C 2035144  46.00         
  9 Psenicka Jirí            SK Technik Ceské Bud TCB6301 C   52193  49.00         
 10 Pecka Jan                VSTJ Ekonom Praha    EKP6800 C  515152  52.00         
 11 Arnost Kamil             OK Dobris            DOR7301 C 2044896  55.00         
 12 Herman Daniel            OOB TJ Sokol Kremze  KRE7100 C  995885  58.00         
 13 Pesta Jirí               Tesil Milevsko       MIL7201 C   49858  61.00         
        
 
Startovka kategorie: H45         6.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Chum Jaroslav            OOB Slavia Praha     SLP6601 C   51613  29.00         
  2 Doubek Petr              SKOB Slany           SLA7000 C  426378  32.00         
  3 Kavka Jirí               OK Sparta Praha      SCP5900 C  682630  35.00         
  4 Ledvina Tomás            Amateri              66C6300            38.00         
  5 Honsa Ludek              ABK Ceske Budejovice ACB6301    446445  41.00         
  6 Hosek Ladislav           OK Sparta Praha      SCP6001 C 1413715  44.00         
  7 Blabla Zdenek            SKP Ceské Budejovice PCB5901 C   51406  47.00         
     
 
Startovka kategorie: H55         4.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 ZákosteleckyFrantisek    Neregistrovani       NNNXXXY            41.00         
  2 Jaros Vladimír           KOB Dobrichovice     DCE5400 C   51973  44.00         
  3 nechyba jiri             Stara Hut            61C5300      4276  47.00         
  4 Borovicka Milan          VSK CVUT Fakulta Sta FSP6104 C  515097  50.00         
  5 Safarík Bedrich          OB Strakonice        CST4601 C  443103  53.00         
  6 Sváb Jan                 USK Praha            VSP5801 C  886277  56.00         
  7 Psenicka Miloslav        SK Technik Ceské Bud TCB6101 C 2073741  59.00         
       
 
Startovka kategorie: H65         4.1km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Pich Josef               OB Strakonice        CST4002 C  416332  15.00         
  2 Rychtecky Josef          OB Ceské Budejovice  VCB4801 C 7206533  18.00         
  3 Prikryl Kamil            TJ Spartak 1. Brnens PBM4134 C 7180741  21.00         
  4 Rakovec Milos            OK Sparta Praha      SCP4500 C  443066  24.00         
  5 Mudr Stanislav           KOB Dobrichovice     DCE4400 C  232101  27.00         
  6 Ondruska Vladimír        Tesil Milevsko       MIL4601 C    4769  30.00         
  7 Boucek Václav            OC Ceské Budejovice  OCB4101 C   51410  33.00         
  8 Mateju Ivan              Slovan Praha         UVP4600 C  995838  36.00         
  9 Paul Josef               KOB Dobrichovice     DCE4401 C  301171  39.00         
       
 
Startovka kategorie: HDR         1.7km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Chumová Lada             OOB Slavia Praha     SLP1250 C  301528                
  2 Chumová Adéla            OOB Slavia Praha     SLP0950 C   51287                
  3 Teringlová Veronika      OB Ceské Budejovice  VCB1251 C 2081379                
  4 Novák Michal             OOB TJ Sokol Kremze  KRE1100 C  416307                
  5 Brabencová Anna          SOBSA                SOB0450 C                        
  6 Maresová Tereza          Tesil Milevsko       MIL1050 C  682697                
  7 Dolezelová Jolana        SK Kotnov Tábor      KTA1151 C    5297                
  8 Minarík Josef            OB Ceské Budejovice  VCB0903 C                        
  9 Minarík Frantisek        OB Ceské Budejovice  VCB1103 C                        
 10 Toncarová Katka          OOB TJ Sokol Prazák  PVD0951 C  515184                
 11 Mácová Barbora           Cirkus Cakovice      81C1050   1416364                
 12 VoleskyViktor            Neregistrovani       NNN2011   2102864                
 13 Sobotková Lada           Orientacni sporty Pi OPI2009                          
 14 Kouba   Jan              Neregistrovani       NNN2010                          
 15 Plichta Jan 2            Neregistrovani       NNN7702                          
 16 Zika Martin              Neregistrovani       NNN2009                          
 
Startovka kategorie: HF          1.7km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Vítek              OOB TJ Sokol Kremze  KRE0600 C  428719  19.00         
       
 
Startovka kategorie: P           2.7km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Simerka Jakub            SK Praga             PGP0407 C  682658   9.00         
  2 Pfeiler Ivo              Neregistrovani       NNN1977            12.00         
  3 Procházka Petr           Neregistrovani       NNNXXYY            15.00         
  4 Plichta Jan              Neregistrovani       NNN7701            18.00         
  5 KeclíkJakub              Neregistrovani       NNN1991            21.00         
  6 Kotková Lenka            Neregistrovani       NNN1973            24.00         
  7 Zika Jaroslav            Neregistrovani       NNN8003            27.00         
  8 Koutník Jirí             Neregistrovani       NNN7002            30.00         
  9 Husáková Petra           SKOB Slany           SLA7452 C 2056309  33.00         
 10 Hartmanová Anna          Neregistrovani       NNNXYYY            36.00         
 11 Sládecková Lucie         OB Rícany            RIC7450 C 2069063  39.00         
 12 Babic Michal             Neregistrovani       NNN7001            42.00         
 13 Pavlicová P a Friedel D  Neregistrovani       NNNYYYY            45.00         
 14 HartmanováAlzbeta        Neregistrovani       NNNYXYX            48.00